Filmy

Embedded thumbnail for LoJack odzyskuje samochody już od 30 lat!
System radiowy LoJack istnieje już 3 dekady. Powstał w 1986 roku w Massachusetts, w Stanach Zjednoczonych, na zlecenie amerykańskiej policji. Policja potrzebowała skutecznego narzędzia do walki z przestępczością samochodową i odzyskiwania skradzionych pojazdów. LoJack działa obecnie w ponad 40 krajach, w tym od 1999 roku w Polsce. Dzięki LoJackowi udało odzyskać się prawie 400 tysięcy samochodów i zatrzymać 45 tysięcy przestępców samochodowych! Zapraszamy do obejrzenia archiwalnego materiału filmowego o działaniu systemu LoJack. Od tamtej pory sporo się zmieniło, ale w... Czytaj więcej »
Embedded thumbnail for Drony na usługach LoJack
LoJack oraz meksykańska firma Dronix planują wykorzystać drony do lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów. Dzięki szybkości, precyzji i nowoczesnej technologii te niewielkie latające urządzenia będą pomagać w odzyskiwaniu samochodów po kradzieży. Przedstawiamy film promujący współpracę firmy LoJack oraz Dronix.
Embedded thumbnail for Jak działa LoJack?
System LoJack działa w 40 krajach świata, w tym w Polsce. Opiera się w 100% na systemie radiowym, więc nie da się go zagłuszyć i nie można śledzić pojazdu. To daje poczucie bezpieczeństwa i prywatności użytkownikom. Z powodu blisko 100% skuteczności i szybkości odzyskiwania pojazdów, systemowi LoJack zaufały już miliony osób na całym świecie.
Embedded thumbnail for LoJack: Dolina Kalifornijska cz. 3
Jak działa LoJack? Dlaczego tak często Policja z niego korzysta? Zobacz krótki film przedstawiający opinię amerykańskich policjantów na temat systemu LoJack. LoJack to narzędzie stworzone do walki z przestępczością samochodową. W ciągu trzydziestu lat pomogło policjantom na całym świecie odzyskać ponad 350 000 samochodów i zatrzymać ponad 40 000 przestępców.
Embedded thumbnail for LoJack: Dolina Kalifornijska cz. 2
Druga część filmu o LoJack w Kalifornii. Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą? Co zrobić, kiedy wszystkie zabezpieczenia samochodu zawiodą? LoJack od blisko 30 lat odzyskuje kradzione samochody na całym świecie, w tym także w Polsce.
Embedded thumbnail for LoJack: Dolina Kalifornijska cz. 1
Kalifornia zmaga się z wielkim problemem kradzieży samochodów, który dotyka wszystkich bez względu na stan posiadania. Walka ze złodziejami staje się coraz trudniejsza, ponieważ złodzieje stale się dokształcają.  LoJack to jedyny w Polsce i na świecie system radiowy, którego nie da się zagłuszyć. Służy on załogom poszukiwawczym i Policji do odzyskiwania samochodów po kradzieży. System powstał w 1986 roku. W Polsce jest od 1999 roku.
Embedded thumbnail for Jak działa LoJack? [ENG]
W jaki sposób działa system LoJack? System lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów LoJack działa w Polsce od 1999r. Od tego czasu udało się odzyskać 95% wszystkich skradzionych pojazdów. Co sprawia, że LoJack jest tak skuteczny? W jaki sposób działa i czy można go zagłuszyć? Zapraszamy do obejrzenia filmu! Jedyny w Polsce system, który został stworzony tylko i wyłącznie do odzyskiwania samochodów po kradzieży. Klienci nie są śledzeni, ponieważ system aktywowany jest tylko w przypadku kradzieży.
Embedded thumbnail for LoJack - Rozdział czwarty: Trendy kradzieży samochodów
Złodzieje się szkolą i trzeba ciągle udoskonalać zabezpieczenia, by być o krok przed nimi. LoJack przez ostatnie niemal 30 lat obserwuje zmiany w trendach kradzieżowych i ma w tym wcale niemniej doświadczenia niż sama policja. Ochronę przeciwkradzieżową jest łatwo obejść - dlatego LoJack to system odzyskiwania skradzionych samochodów po kradzieży.  LoJack to system radiowy, nie ma w nim żadnych elementów GPS/GSM, które są bardzo łatwe do zagłuszenia. W przypadku próby zagłuszenia LoJack, sygnał zagłuszający jest tak silny, że wystarczy zlokalizować sygnał zagłuszarki. Rzecz niemożliwa... Czytaj więcej »
Embedded thumbnail for LoJack - Rozdział trzeci: Bracia Policjanci
Jednym z powodów globalnego sukcesu LoJack jest niezwykle bliska współpraca z Policją. Nie ogranicza się ona tylko do poszukiwania skradzionych samochodów. W LoJacku pracuje ponad trzydziestu konsultantów, którzy mają za sobą kilkudziesięcioletnią karierę w Policji. Współtworzą oni strategie walki z przestępczością samochodową i służą bezcennym doświadczeniem przy udoskonalaniu radiowego systemu lokalizacji i odzyskiwania skradzionych pojazdów LoJack. Polska Policja współpracuje z LoJack już od 1999 roku.
Embedded thumbnail for LoJack - Rozdział Drugi: Lawrence
W niewielkim mieście Lawrence na przełomie lat 80-tych i 90-tych kradzieże samochodów osiągnęły niebotyczne poziomy. Na ratunek przyszedł opracowany w Massachusetts Institute of Technology, niezagłuszalny radiowy system LoJack, który zrewolucjonizował walkę z przestępczością samochodową. 

Strony