« Powrót do poprzedniej strony

Tracker, Detector i Hunter... wiesz, co kryje się pod tymi nazwami?

LoJack znak zapytania

​Przygotowaliśmy drugą część zestawienia ciekawostek o systemie LoJack. Zapraszamy do lektury! 

  • LoJack w Polsce odzyskuje także auta skradzione w innych krajach.
    Coraz częściej zdarza się, że samochody skradzione w zachodniej Europie są transportowane przez Polskę na wschód. W przypadku, gdy skradziony samochód jest zabezpieczony systemem LoJack, zlokalizowanie go na terenie Polski to tylko kwestia czasu. Tak też się stało podczas jednego z naszych odnalezień. Przy współpracy z policją udaje się zatrzymać złodziei, a samochody wracają do swoich właścicieli.
  • System LoJack jest lepszy niż Autocasco!
    Może się zdarzyć, że klienci będą mówili, że nie jest im potrzebne zabezpieczenie samochodu, bo mają Autocasco. Klient niekoniecznie zdaje sobie sprawę, że w przypadku kradzieży nie odzyska pełnej kwoty, za jaką kupił samochód i straci wpłaconą składkę ubezpieczeniową, a poza tym będzie miał zwyżki przy zawieraniu kolejnej umowy. Ponadto straci mnóstwo czasu i pieniędzy na załatwianie formalności oraz transport zastępczy. Czy nie lepiej mieć z powrotem swój samochód w ciągu kilku godzin i to prosto pod domem? Dodatkowo Klienci LoJack dostają zniżkę na AC, gdy zamontują LoJacka!
  • Warto przeprowadzać przeglądy techniczne modułu LoJack.
    Zalecamy dokonywanie elektronicznych przeglądów kontrolnych po naprawie powypadkowej lub elektromechanicznej pojazdu oraz po dłuższym okresie nieużywania pojazdu (dłuższym niż 30 dni).
    Klient może zostać wezwany na standardowy przegląd kontrolny do Autoryzowanego Instalatora LoJack (AIL) w przypadku gdy Moduł LoJack samoczynnie zgłosi błąd działania któregoś z jego podzespołów do Centrum Operacyjnego LoJack, lub gdy pojazd został odzyskany po uprzedniej kradzieży.
     
  • Złodzieje się uczą, ale na LoJacka nie mają sposobu.
    Złodzieje stali się bardziej subtelni: zamiast rozrywać stacyjkę śrubokrętem, wolą mieć kluczyki. A jak je zdobywają? Używają fałszywych dowodów osobistych, fałszywych środków płatniczych i wyłudzają kluczyki u dilerów, w komisach samochodowych, a także w wypożyczalniach samochodowych. Złodzieje stali się mistrzami w zdobywaniu informacji - często potrafią zdobyć dane o miejscu zamieszkania przyszłej ofiary i włamują się do domu. Tam kradną pilota to bramy garażowej i kluczyki do samochodu. Mimo nowoczesnych technologii stosunkowo łatwo jest ukraść samochód. Dla posiadaczy systemu LoJack nie ma to większego znaczenia. Sygnału śledzącego nie da się zagłuszyć, LoJack odzyskuje samochody schowane pod ziemią lub w metalowych kontenerach. I chociaż złodzieje próbują, cały czas nie udało im się znaleźć sposobu na LoJacka. Skuteczność systemu bez względu na starania złodziei wynosi 95%.
     
  • LoJack jest bezobsługowy i nie monitoruje pojazdu.
    Urządzenie jest całkowicie bezobsługowe, nie monitoruje pojazdu, namierzanie rozpoczyna się w momencie zgłodzenia kradzieży auta, system radiowy jest odporny na zagłuszanie, skradziony samochód odzyskuje specjalna ekipa poszukiwawcza w ciągu 24 h godzin od zgłoszenia, bateria w urządzeniu wytrzymuje 10 lat.
     
  • Kradzież samochodu to więcej kosztów niż  się wydaje!
    ​Jeśli do wykonywania swojego zawodu potrzebujesz samochodu, przez jego kradzież narażasz się na dodatkowe koszty – wypożyczenie lub kupno nowego, wzięcie w leasing. Firmy ubezpieczeniowe zazwyczaj nie spieszą się z wypłatą odszkodowań, a nawet w najlepszym przypadku postępowanie trwa długie tygodnie. A jak w tym czasie pracować? Dzięki zamontowaniu systemu LoJack w swoim samochodzie możesz mieć pewność, że skradzione auto zostanie odzyskane.
     
  • LoJack posiada specjalne moduły dla motocykli.
    LoJack posiada w swojej ofercie specjalne Moduły LoJack, które można montować w motocyklach. System LoJack zabezpiecza kilkaset tysięcy motocykli i odzyskał już kilkadziesiąt tysięcy jednośladów!
     
  • Tracker, Detector i Hunter to też LoJack!
    ​Nie wszędzie na świecie System LoJack jest znany pod swoją oryginalną amerykańską nazwą. W Zjednoczonym Królestwie występuje pod nazwą Tracker, we Francji jako Traqueur, w Hiszpanii jako Detector a w Ekwadorze jako Hunter. Pod wszystkimi tymi nazwami kryje się ta sama technologia, radiowy system LoJack. 
     
  • System LoJack możesz zamówić online.
    Czy wiesz, że możesz umówić się na montaż systemu LoJack z naszym instalatorem poprzez stronę internetową? Gdy tylko wypełnisz formularz kontaktowy, nasze Biuro Obsługi Klienta skontaktuje się z Tobą w dogodnym terminie, aby potwierdzić montaż systemu.